«100% Татарстан. Мәгариф. Фән һәм технологияләр. Хезмәт базары» онлайн-форумы

2021 елның 12 августы, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасының инвестицион үсеш агентлыгы һәм Татарстан Республикасының Мәгариф һәм фән Министрлыгы «100% Татарстан. Мәгариф. Фән һәм технологияләр. Хезмәт базары» онлайн-форум оештыру һәм үткәрү буенча актив эш алып баралар, ул 12-14 августта платформада узачак www.100tatarstan.com ул үз мәйданында Татарстан Республикасы Хөкүмәте, Мәгариф һәм фән өлкәсендә экспертларны, бизнес һәм халыкны, Республиканың эшлекле партнерларын берләштерәчәк.

Форум мәгариф концепциясе кысаларында белем бирүнең барлык баскычларын колачлаячак һәм киләсе тәртиптә масштаблы программаны тәкъдим итәчәк:

• 12 август: мәктәпкәчә һәм мәктәп белеме, тәрбия;
  • 13 август: урта һөнәри һәм югары белем, хезмәт базары;
  • 14 август: мәктәпкәчә яшьтәге балаларның әти-әниләре һәм мәктәп укучылары өчен файдалы эксперт чыгышлары.